Jag blir jämförd med Madonna i mitt sätt att hantera media

En klok person som läser bloggen ser en likhet mellan mig och Madonna. Hon säger att jag gör precis som Madonna och matar folk varje dag med skvaller kring mig själv, så att folk inte har tid att rota i mitt privatliv.

Denna tjej frågade mig om jag kunde något skvaller om Madonna. Självklart kunde jag egentligen ingenting om hennes privatliv såsom jag kan om alla andra kändisar.

Jag kan konsten att mata besökarna med det jag vill att de gräver i. Det jag inte vill att de gräver i skriver jag heller inte ut.
  

Detta visste ni inte om Madonna
När hon miste sin mamma i cancer anställde hennes pappa en hus, som han senare gifte sig med. Snacka om klassresa.

Ett svar på ”Jag blir jämförd med Madonna i mitt sätt att hantera media”

  1. hej, tycker att helheten e bra men jag undrar varför din bh (kuporna) alltid syns under dina klänningar? Färgvalet på väskan passar dock inte ihop med ditt bruna bälte. Mvh

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *